ELMEX Ultra Soft Четки за заби, 2 парчиња

ELMEX Ultra Soft Четки за заби, 2 парчиња
416,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
049652C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Ултра меки четки за заби
  • Превенираат и штитат од кариес
  • Го отстрануваат плакот
  • Ги чистат површинските дамки

Пакување: две четки за заби

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се