EMBRYOLISSE Подмладувачки крем за пределот околу очите, 15 мл

EMBRYOLISSE Подмладувачки крем за пределот околу очите, 15 мл
1.366,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051428C
favorite_border

Опис на производот

Регенеративна anti-age нега која ги корегира брчките, подочниците и темните кругови.

Ублажува фини линии и брчки, намалува подуеност и темни кругови. Многу лесна текстура, која содржи хијалуронска киселина, витамин А и Е и билни екстракти (екстракт од даб, масло од сусам, синчец и хамамелис).

  • Дерматолошки тестирано
  • Без парабени

Пакување: 15 мл

Содржина

Употреба: нанесете наутро и/или навечер на чиста и сува кожа во подрачјето околу очите со лесни кружни движења. Соодветно за сите типови кожа. Одлична подлога за шминка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се