ERBOZETA Наусолвит јуниор капки (6+ месеци), 20 мл

ERBOZETA Наусолвит јуниор капки (6+ месеци), 20 мл
299,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035418C
favorite_border

Опис на производот

Наусолвит Јуниор е додаток на исхрана, природни капки со заштитена формула на база на ѓумбир кои помагаат при гадење и повраќање при патување и при стомачни вируси.

  • Безбедни за деца и бебиња постари од 6 месеци.

Пакување: 20 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се