ERBOZETA Наусолвит јуниор капки (6+ месеци), 20 мл

ERBOZETA Наусолвит јуниор капки (6+ месеци), 20 мл
319,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Шифра
035418C
favorite_border

Опис на производот

Наусолвит Јуниор е додаток на исхрана, природни капки со заштитена формула на база на ѓумбир кои помагаат при гадење и повраќање при патување и при стомачни вируси.

  • Безбедни за деца и бебиња постари од 6 месеци.

Пакување: 20 мл.

Мислења на потрошувачи

aleksandra.shu…
5
При гадење редовно го користиме и на сите го препорачувам да го имаат дома
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се