ERIC FAVRE Special Family Органски хербален чај за имунитет, 20 филтер кесички

Eric Favre Special Family Organic Herbal Tea Bodyguard, Immunity herbalen caj za imunitet
ERIC FAVRE Special Family Органски хербален чај за имунитет, 20 филтер кесички
193,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052337C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • За деца од 12 месечна возраст
  • Со ехинацеа, шипинка и јаболка
  • Природна арома на црвено овошје

Вкусна хербална мешавина од ехинацеа, шипинка и јаболка, сето тоа надополнето со малини и црна рибизла за мирна зима.

Ехинацеата придонесува за отпорност на организмот.

Пакување: 20 филтер кесички.

Содржина

Состав:

Ехинацеа 1200 мг
Шипинка 900 мг
Јаболко 600 мг

Употреба: ставете ја кесичката во шише или чаша од 3 до 5 минути, и потоа извадете ја.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се