ESENSA Цимет цимисенс протект, 30 таблети

Esensa Cimet 30 tablets cimet cimisens
ESENSA Цимет цимисенс протект, 30 таблети
262,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
008397C
favorite_border

Опис на производот

Protect Cimisens cimet - Откако е докажан неговиот позитивен ефект врз регулацијата на нивото на шеќерот во крвта, циметот повеќе не е препознатлив само како исклучителен зачин, туку и како одличен препарат кој придонесува за намалување и одржување на нивото на шеќерот во крвта.

Пакување: 30 таблети

Содржина

Состав: Цимет во прав.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се