ESENSA Гавез гел 100 мл

ESENSA Гавез гел 100 мл
286,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
023929C
favorite_border

Опис на производот

Gavez Гелот е препарат кој содржи екстракт од корен на гавез, чии основни состојки овозможуваат примена на овој гел кај истегнувања, исчашувања и разни видови на повреди. Ботаничарите постојано ја истакнуваат исклучителната моќ на гавезот да го забрза зараснувањето, поради што Gavez гелот често се користи и по фрактури на коските.

Се препорачува:

  • Кај шинување и исчашување на зглобовите
  • Ревматски деформитети на зглобовите на рацете и нозете
  • По фрактури на коските
  • Кај исеченици, модринки и каснување од инсекти

Пакување: 100 мл

Содржина

Состав: Екстракт на корен од гавез.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се