ESENSA Pulmint Џебен инхалатор

ESENSA Pulmint Џебен инхалатор
117,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001620C
favorite_border

Опис на производот

Pulmint Fresh Инхалатор за нос се користи при отежнето дишење и затнат нос.

Се препорачува:

  • Кај затнат нос (настинка, кијвавица, алергии)
  • За секојдневна хигиена на носната шуплина

Содржина

Состав: ментол, камфор, етарски масла од еукалиптус, бор.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се