ESI Алое вера гел 99,9% 100 мл

ESI Алое вера гел 99,9% 100 мл
288,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001555C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Aloe Vera Gel 99,9% со витамин Е и чајно дрво, биоактивен гел за чувствителна и сува кожа, изгореници од сонце и убоди од инсекти.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се