ESI Ехинаид, 60 капсули

ESI Ехинаид, 60 капсули
362,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
003143C
favorite_border

Опис на производот

Диететски додаток за зајакнување на природниот имунитет на организмот.

Додаток во исхраната врз база на комбинација на стандардизирани екстракти од целата билка на ехинацеа за заштита на организмот од штетни агенси кои се одговорни за грип и настинка. Формулација која ги концентрира полезните својства на Ехинацеа пурпуреа и Ехинацеа ангустифолиа, корисни за подобрување на природната одбрана на организмот.

Пакување: 60 капсули

Содржина

Состав: 605 мг екстракт на ехинацеа.

Употреба: 2 капсули после оброк.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се