ESI Ферментал 15 капсули

ESI Ферментал 15 капсули
168,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
012186C
favorite_border

Опис на производот

Fermental- Природен антидиароик со непатогени бактерии од видот лактобацилус (2 милјарди во 1 капсула), Б-витамини и алое вера.

Пакување: 15 капсули

Содржина

Употреба: 1 капсула на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се