ESI Имунилфлор 30 капсули

ESI Имунилфлор 30 капсули
288,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002065C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Immuniflor - формула за заштита за нормална функција на имуниот систем со ехинацеа, ункарија, цинк, витамин Ц и 2 милијарди млечни ферменти.

Пакување: 30 капсули

Содржина

Не содржи: глутен, шеќер, синтетички засладувачи, додадени конзерванси, вештачки бои, ГМО. 

Предупредување: да се чува вон дофат на деца помали од три години. Не консумирајте во тек на бременост.

Употреба: 1 капсула на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се