ESI Кранбери цист 16 кесички

ESI Кранбери цист 16 кесички
679,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
029665C
favorite_border

Опис на производот

Cranberry Cyst – кесички

Делотворна комбинација од билки кои ја потпомагаат функцијата на уринарните патишта. Со екстракт од брусница, мечкино грозје, зелен чај и златица.

Соодветно за вегани, без глутен, со засладувач.

Пакување: 16 кесички

Содржина

Употреба: 1 кесичка дневно на полн стомак, самостојно или разредена во малку вода. За дополнителен ефект се препорачува 2-3 кесички на ден.

Предупредување: чувајте подалеку од дофат на деца помали од 3 години. Претерана употреба може да доведе до лаксативен ефект. Производот не се препорачува за време на бременост и доење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се