ESI Мелатонин пура јуниор капки, 40 мл

ESI Мелатонин пура јуниор капки, 40 мл
322,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042754C
favorite_border

Опис на производот

Диететски додаток што се препорачува кај деца со проблеми со несоница, помага особено во стресни ситуации кога децата потешко можат да се опуштат и навечер да заспијат.

  • Активни состојки: мелатонин 1 мг во 25 капки
  • Капки со вкус на бело чоколадо, без алкохол

Пакување: 40 мл

Содржина

Употреба: 25 капки растворени во малку вода, половина час пред спиење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се