ESI Мелатонин пура јуниор капки, 40 мл

ESI Мелатонин пура јуниор капки, 40 мл
322,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042754C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Диететски додаток што се препорачува кај деца со проблеми со несоница, помага особено во стресни ситуации кога децата потешко можат да се опуштат и навечер да заспијат.

  • Активни состојки: мелатонин 1 мг во 25 капки
  • Капки со вкус на бело чоколадо, без алкохол

Пакување: 40 мл

Содржина

Употреба: 25 капки растворени во малку вода, половина час пред спиење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се