ESI Ноглик, 30 таблети

ESI Ноглик, 30 таблети
311,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002064C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Клинички тестирана комбинација од гимнема, горчлива тиква, кора од цимет, хром и алфалипоична киселина која помага во одржување на нормално ниво на шеќер во крвта.

Пакување: 30 таблети

Содржина

Употреба: 1 таблета дневно, 15 минути пред јадење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се