ESI Propolaid Прополгола форте спреј, 20 мл

ESI Propolaid Прополгола форте спреј, 20 мл
271,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035943C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Propolgola Forte – спреј

Концентриран хидроалкохолен спреј на база на прополис стандардизиран на минимум 12% галангин и есенцијално масло од нане.

При воспаленија на устата, болно грло и афти.

Пакување: 20 мл

Содржина

Употреба: 3-4 апликации дневно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се