ESI Propolaid Прополгола спреј без алкохол, 20 мл

ESI Propolaid Propolgola spray menta sprej propolis bez alkohol
ESI Propolaid Прополгола спреј без алкохол, 20 мл
299,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011820C
favorite_border

Опис на производот

PropolGola Спреј 3%- безалкохолен раствор на прополис со арома на мента, при воспаленија во усната шуплина, грлото и при афти.

Пакување: 20 мл

Содржина

Употреба: 3-4 пати во текот на денот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се