ESI Propolaid Рино акт спреј за нос, 20 мл

ESI PROPOLAID RINOACT SPRAY 20 ml  rino akt sprej za nos propolis
ESI Propolaid Рино акт спреј за нос, 20 мл
299,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Атрибути
Шифра
001548C
favorite_border

Опис на производот

Солениот раствор во комбинација со прополис, овозможува дезинфекција на назалната мукоза, додека есенцијалните масла делуваат деконгестивно врз мукозата, и ги ослободуваат дишните патишта за полесно дишење.

Пакување: 20 мл

Содржина

Состав: прополис хидроглицерински екстракт 1.3%, алое вера концентрат - екстракт 200:1, еукалиптус есенцијално масло 0.2%, сибирски бор есенцијално масло 0.1%.

Употреба: 3-4 апликации на ден, во нос.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се