ESI Propolaid Рино акт спреј за нос, 20 мл

ESI Propolaid Рино акт спреј за нос, 20 мл
271,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001548C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Солениот раствор во комбинација со прополис, овозможува дезинфекција на назалната мукоза, додека есенцијалните масла делуваат деконгестивно врз мукозата, и ги ослободуваат дишните патишта за полесно дишење.

Пакување: 20 мл

Содржина

Состав: прополис хидроглицерински екстракт 1.3%, алое вера концентрат - екстракт 200:1, еукалиптус есенцијално масло 0.2%, сибирски бор есенцијално масло 0.1%.

Употреба: 3-4 апликации на ден, во нос.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се