ESI Течен сапун со чајно дрво и тимјан, 400 мл

ESI Течен сапун со чајно дрво и тимјан, 400 мл
323,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052151C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Нежен течен сапун од Марсеј, формулиран по традиционален рецепт, заснован на растителни масла. Идеален производ за секојдневна нега за целото семејство, дури и за чувствителна и нежна кожа.

Не содржи парфеми, бои, СЛЕС, и состојки од животинско потекло.

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: вода, глицерин, калиум олеат, калиум кокоат, 1.5-пентандиол, хидроксиетил целулоза, каприлил гликол, поликватерниум-7, масло од тимјан, масло од листови од чајно дрво, етилхексил глицерин, натриум бензоат, динатриум ЕДТА.

Не содржи СЛЕС, вештачки бои, конзерванси и состојки од животинско потекло.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се