EVELINE 8 in 1 Total Action Професионална терапија за нокти, 12 мл

EVELINE 8 in 1 Total Action Професионална терапија за нокти, 12 мл
190,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043001C
favorite_border

Опис на производот

Максимално ги зацврстува и го стимулира растот на ноктите, ја подобрува флексибилноста и ги прави поотпорни на механички оштетувања. Ги заштитува од пукање, кршење и листање.

Пакување: 12 мл

Содржина

Начин на употреба

  1. Нанесете  еден слој на ноктите
  2. 2-иот ден нанесете втор слој
  3. 3-иот ден отстранете ги претходно нанесените 2 слоја, и повторете ја постапката

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се