EVELINE Diamond Кондиционер за зацврстување на нокти, 12 мл

EVELINE Diamond Кондиционер за зацврстување на нокти, 12 мл
190,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043016C
favorite_border

Опис на производот

Кондиционер (лак) за екстремно силно зацврстување на ноктите со титаниум и дијамант. На површината на ноктите создава супер тврд слој, кој ги штити ноктите од пукање, кршење и оштетување.

 

Пакување: 12 мл

Содржина

Начин на употреба: се нанесува секој ден еден слој на ноктите. По 3 дена слоевите се отсрануваат, и постапката се повторува.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се