EVELINE Magical Гел лак за нокти без користење на УВ лампа, 2 x 5 мл

EVELINE Magical Гел лак за нокти без користење на УВ лампа, 2 x 5 мл
184,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049422C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Гел технологија на природна светлина. Иновативна формула која го стврднува гелот под природна светлина
  • Ноктитете изгледаат сјајни, мазни и отпорни на механички оштетувања
  • До 10 дена интензивна боја и сјај
  • Нијанса - темно црвена

Пакување: 2 x 5 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се