EVELINE Magical Гел лак за нокти без користење на УВ лампа, 2 x 5 мл

EVELINE Magical Гел лак за нокти без користење на УВ лампа, 2 x 5 мл
190,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Шифра
050054C
favorite_border

Опис на производот

  • Гел технологија на природна светлина. Иновативна формула која го стврднува гелот под природна светлина
  • Ноктитете изгледаат сјајни, мазни и отпорни на механички оштетувања
  • До 10 дена интензивна боја и сјај
  • Нијанса - капучино

Пакување: 2 x 5 мл

Мислења на потрошувачи

aleksandra.shu…
5
Mnogu dobar proizvod, veke nedela dena mi trae lakot bez da se unisti.

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се