EVELINE Maximum Професионален третман за забрзано растење на нокти, 12 мл

EVELINE Maximum Професионален третман за забрзано растење на нокти, 12 мл
172,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043019C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Професионален третман за ефикасно зајакнување и максимален раст на ноктите, како резултат на формула збогатена со протеини од свила. По 10-дневен третман добивате неверојатни резултати.

Пакување: 12 мл

Содржина

Начин на употреба: се нанесува секој ден, еден слој на ноктите. По 5 дена слоевите се отсрануваат, и постапката се повторува.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се