EVERYDAY Fresh Хигиенски влошки макси ноќни ултра плус, 18 парчиња

EVERYDAY Fresh Хигиенски влошки макси ноќни ултра плус, 18 парчиња
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
015515C
favorite_border

Опис на производот

EveryDay Fresh со Center Plus револуционерна заштита!

Благодарение на специјалната технологија Center Plus, со армирано јадро во центарот, тие нудат единствена заштита од протекување, каде што е најпотребно.

Со супер-апсорбирачка обвивка и карактеристична арома на свежина, која трае.  ED Fresh Maxinight се 30% подолги од EveryDay Normal.

Пакување: 18 влошки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се