EVERYDAY Fresh Хигиенски влошки нормал ултра плус, 18 парчиња

EVERYDAY Fresh Хигиенски влошки нормал ултра плус, 18 парчиња
184,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
015681C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

EveryDay Fresh со Center Plus револуционерна заштитата!

Благодарение на специјалната технологија Center Plus, со армирано јадро во центарот, тие нудат единствена заштита од протекување, каде што е најпотребно.

Со супер-апсорбирачка обвивка и карактеристична арома на свежина, која трае.

Пакување: 18 влошки

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се