EVERYDAY Hyperdry Хигиенски влошки макси ноќни ултра плус, 18 парчиња

EVERYDAY Hyperdry Хигиенски влошки макси ноќни ултра плус, 18 парчиња
196,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030062C
favorite_border

Опис на производот

ED Hyperdry Maxinight актив влошки.

EveryDay Hyperdry со Center Plus  револуционерна заштитата!

Благодарение на специјалната технологија Center Plus, со армирано јадро во центарот, тие нудат единствена заштита од протекување, каде што е најпотребно.

Со супер - апсорбирачка обвивка ED Hyperdry Maxinight нудат сигурна заштита и неспоредлива пријатност на кожата. Погодни за ноќ или за случаи кога има многу голем проток.

Пакување: 10 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се