EVERYDAY Hyperdry Хигиенски влошки нормал ултра плус, 18 парчиња

EVERYDAY Hyperdry Хигиенски влошки нормал ултра плус, 18 парчиња
184,00 ден.
139,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002973C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

ED Hyperdry Нормал актив влошки.

EveryDay Hyperdry со Center Plus револуционерна заштитата!

Благодарение на специјалната технологија Center Plus, со армирано јадро во центарот, тие нудат единствена заштита од протекување, каде и што е најпотребно.

Со супер-апсорбирачка обвивка. ED Hyperdry нудат сигурна заштита и неспоредлива пријатност на кожата. Погодни за ноќ или за случаи кога има многу голем проток.

Пакување: 18 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се