EVERYDAY Hyperdry Хигиенски влошки супер актив, 10 парчиња

EVERYDAY Hyperdry Хигиенски влошки супер актив, 10 парчиња
98,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
020455C
favorite_border

Опис на производот

ED Hyperdry Super влошки.

EveryDay Hyperdry со Center Plus револуционерна заштитата!

Благодарение на специјалната технологија Center Plus, со армирано јадро во центарот, тие нудат единствена заштита од протекување, каде што е најпотребно.

Со супер - апсорбирачка обвивка ED Hyperdry Super нудат сигурна заштита и неспоредлива пријатност на кожата. Погодни за ноќ или за случаи кога има многу голем проток.

Пакување: 10 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се