EVERYDAY Normal All Cotton Хигиенски влошки секојдневни, 40 + 20 гратис

EVERYDAY Normal All Cotton Хигиенски влошки секојдневни, 40 + 20 гратис
193,00 ден.
164,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
015506C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

ED Normal All Cotton  (секојдневни)

Секојдневни влошки со нормална должина. Анатомски дизајнирани за секојдневна заштита, удобност и самодоверба.

Со 100% памучна обвивка, за единствена хигиенска заштита.

Пакување: 60 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се