EVERYDAY Normal Fresh Хигиенски секојдневни влошки, 40 + 20 гратис

EVERYDAY Normal Fresh Хигиенски секојдневни влошки, 40 + 20 гратис
193,00 ден.
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041787C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • ED Normal Cotton fresh (секојдневни влошки)
  • Секојдневни влошки со нормална должина
  • Анатомски дизајнирани за секојдневна заштита, удобност и самодоверба

Пакување: 60 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се