EVERYDAY Sensitive Хигиенски влошки макси ноќни ултра плус, 18 парчиња

EVERYDAY Sensitive Хигиенски влошки макси ноќни ултра плус, 18 парчиња
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043474C
favorite_border

Опис на производот

EVERYDAY Sensitive with Cotton Макси ноќни ултра плус хигиенски влошки  

Со обвивка од ткаенина која содржи памук, овозможувајќи и на кожата да дише.

Со револуционерната технологија Center Plus, со зголемено јадро, кое обезбедува до 30% повеќе апсорбирачка површина во центарот на влошката, за разлика од другите тенки влошки, за неспоредлива заштита од странични протекувања.

Погодни за случаи на слаб-среден проток. Тие нудат сигурна заштита без  иритација, со памучен допир и сертифицирана пријатност на кожата!

ED Sensitive with Cotton Maxinight се 30% подолги од EveryDay Normal!

Погодни за случаи на голем проток и за ноќна употреба.

Пакување: 18 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се