EVERYDAY Sensitive Хигиенски влошки нормал ултра плус, 18 парчиња

EVERYDAY Sensitive Хигиенски влошки нормал ултра плус, 18 парчиња
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043472C
favorite_border

Опис на производот

EVERYDAY Sensitive with Cotton Нормал ултра плус хигиенски влошки

Со обвивка од ткаенина која содржи памук, овозможувајќи и на кожата да дише.

Со револуционерната технологија Center Plus, со зголемено јадро, кое обезбедува до 30% повеќе апсорбирачка површина во центарот на влошката, за разлика од другите тенки влошки, за неспоредлива заштита од странични протекувања.

Погодни за случаи на слаб-среден проток. Тие нудат сигурна заштита без  иритација, со памучен допир и сертифицирана пријатност на кожата!

Пакување: 18 влошки

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се