EXTREME Free Машки парфем, 100 мл

EXTREME Free Машки парфем, 100 мл
369,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051558C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Free Машки парфем.

Луксузна, богата арома со почеток на егзотични плодови кои се преплетуваат со тутун, ноти на кожа, топол мошус и прекрасни дрвени акорди

• Горни: бергамот, црна рибизла, јаболко и ананас.
• Средни: бобинки од смрека, бреза, пачули и јасмин.
• Основни: мошус, дабов мов, килибар и ванила.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се