EXTREME Perfect Машки парфем, 100 мл

EXTREME Perfect Машки парфем, 100 мл
369,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051560C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Perfect Машки парфем.

Парфем кој е радикално свеж, сиров и племенит во исто време. Во композицијата преовладуваат внимателно одбрани природни состојки.
Мирисни ноти

• Горни: калабриски бергамот (цитрусно овошје), бибер

• Средни: сечуански пипер, лаванда, розов пипер, ветивер, пачули, гераниум, елеми

• Основни: амброксан (мирис на сув килибарски мошус), кедар, лабдан

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се