EXTREME Woods Машки парфем, 100 мл

Extreme Man Woods Parfume parfem za mazi
EXTREME Woods Машки парфем, 100 мл
369,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051559C
favorite_border

Опис на производот

Woods Машки парфем.

Сензуални свежи ноти и гвајаково дрво во базата на мирисот. Приказната започнува со свежина, експлозија на енергија предизвикана од грејпфрут, зачини и метални тонови.
Мирисни ноти

• Горни: морска сол, морски ноти, грејпфрут
• Средни: ловоров лист, гераниум, зачини
• Основни: црвен килибар, гвајаково дрво

Пакување: 100 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се