FITOFARM Гинекс форте вагиналети, 10 парчиња

FITOFARM Гинекс форте вагиналети, 10 парчиња
490,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
014174C
favorite_border

Опис на производот

Намена

 • ХПВ инфекции со дисплазија на клетките на грлото на матката (ASCUS и CIN1)
 • Херпес вирусни инфекции (Herpes simplex)
 • Кандидијаза (Candida Albicans)
 • Трихомонијаза (Trichomonas vaginalis)
 • Бактериски вагинални воспаленија

Пакување: 10 вагитории.

Содржина

Состав:

 • Масло од чајно дрво
 • екстракт од мелем од нане
 • Маслото од исопус
 • Масло од Равенсара
 • Витамин Е (а-токоферол)
 • Помошни супстанции

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се