FITOFARM Гинекс крем, 45 мл

FITOFARM GYNEX krem
FITOFARM Гинекс крем, 45 мл
368,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
015518C
favorite_border

Опис на производот

Gynex Крема која се препорачува при:

 • ХПВ инфекции
 • Херпес вирусни инфекции (Herpes simplex)
 • Кандидијаза (Candida Albicans)
 • Бактериски инфекции
 • Воспаленија на кожата и слузницата
 • Оштетувања и рани на кожата и слузницата

Пакување: 45 мл.

Содржина

Состав

 • Масло од ривенсара
 • Масло од чајно дрво
 • Масло од исопус
 • Екстракт од мелем од нане
 • Витамин Е
 • Помошни супстанции

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се