FRANCK Брусница филтер чај, 20 кесички

FRANCK Брусница филтер чај, 20 кесички
94,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041208C
favorite_border

Опис на производот

Иако мали, брусницата се еден од најмоќните подароци на природата. Ова го знаеле и Индијанците, кои го користеле ова магично овошје и како храна и како лек.

Состојки: хибискус, јаболко и пулпа од јаболко, кора од портокал, лист од нане, шипка, лист од пеперминт нане, арома, киселина: лимонска киселина, лист од капина, лист од стевиа, пулпа од брусница 0.5%.

Нето-тежина: 20 х 2.75 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се