FRANCK Detox Филтер чај, 20 кесички

FRANCK Detox Филтер чај, 20 кесички
115,00 ден.
92,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050492C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Мешавина од билни чаеви (листови од коприва, ѓумбир и глуварче) со додадени биотин и селен.

  • Биотинот допринесува за нормален метаболизам на микронутриентите
  • Селенот допринесува за заштита на клетките од оксидативен стрес
  • Без кофеин

Нето-тежина: 20 х 2 г

Содржина

Состав: лимонова трева, лист од коприва 10%, кумин, корен од ѓумбир 5%. сладок корен, корен од глуварче 3%, лимонова мирта, натриум селенит, биотин.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се