FRANCK Нане филтер чај, 20 кесички

FRANCK Нане филтер чај, 20 кесички
55,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041207C
favorite_border

Опис на производот

Семејството нане содржи 13 различни видови, а најпознати се пеперминт (Mentha x piperita) и нане (Mentha spicata). Листовите од нане се дел од растението што се користи за подготовка на чај од нане.

Нето-тежина: 20 х 1.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се