FRANCK Шумско овошје филтер чај, 20 кесички

FRANCK Шумско овошје филтер чај, 20 кесички
94,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041209C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Совршена комбинација на диви плодови пронајдени во шумата, во овој овошен чај можете да вкусите црна рибизла, малина, капина и дива јагода.

Нето-тежина: 20 х 2.75 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се