FRANCK Увин филтер чај, 20 кесички

FRANCK Увин филтер чај, 20 кесички
76,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052146C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Плодот на растението Arctostaphylos uva-ursi е тркалезна, црвена бобинка со семки, а латинското име на растението значи Мечкино грозје.

Чај за олеснување на тегобите при воспаление на уринарни патишта, кој е мешавина од лист од мечкино грозје 31%, корен од зајчев трн 27%, врес 22%, лист од бреза 10% и цвет од камилица 10%.

Нето-тежина: 20 х 1.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се