FROSCH Омекнувач на детски алишта 750 мл

FROSCH Омекнувач на детски алишта 750 мл
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
025240C
favorite_border

Опис на производот

За пријатно меки и негувани бели и обоени детски ткаенини. Формулата содржи природен екстракт од камилица и е нежна спрема чувствителната бебешка кожа, давајќи и мекост и кадифено чувство.

  • Дерматолошки тестирано
  • Хипоалергено
  • Без бои и конзерванси

Пакување: 750 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се