FROSCH Средство за чистење (бебешки производи) 500 мл

FROSCH Средство за чистење (бебешки производи) 500 мл
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
025242C
favorite_border

Опис на производот

  • Средство за чистење (цуцли, шишиња, играчки и друго)
  • Ефикасно ги отстранува тврдокорните дамки од млеко, сок, остатоци од храна, и лесно се плакне
  • Хипоалергенски, не содржи парфеми и бои
     

Пакување: 500 мл

Содржина

Средството се раствара според упатството за чистење на прибор за бебиња, како што се цуцли, шишиња со цуцла, прибор за јадење и играчки кои може да се мијат.

Oткако ќе го растворите средството во препорачаниот сооднос, го потопувате се она што сакате да го очистите, а потоа го плакнете. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се