GALAFARM Дентогал капки против забоболка 10 мл

GALAFARM Дентогал капки против забоболка 10 мл
104,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
003764C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Дентогал® капките против забоболка делуваат локално антисептично и локално анестетично во кавитетот на забите, комората на пулпата и каналот.

Пакување: 10 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се