GALAFARM Глицеро-лакс супозитории за возрасни, 5 парчиња

GALAFARM Глицеро-лакс супозитории за возрасни, 5 парчиња
107,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
003524C
favorite_border

Опис на производот

Глицеро-лакс супозитории за возрасни

Состав: 1 супозиторија за возрасни содржи 85% глицерол.

Пакување: 5 супозитории

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се