GALAFARM Ихтигал маст 25 мл

GALAFARM Ихтигал маст 25 мл
96,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
003759C
favorite_border

Опис на производот

Дејство: Ихтигал маст поседува антибактериско, антиинфламаторно и кератопластично дејство.

Употреба: се употребува при кожни проблеми: апсцеси (чиреви), егзема, лишаи, иритации, воспаленија, гребнатини и слични оштетување на кожното ткиво.

Пакување: 25 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се