GALAFARM Парафинско масло 1 л

GALAFARM Парафинско масло 1 л
261,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
003634C
PARAFINSKO maslo 1l (GALA)
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Емолиент, лубрикантен лаксатив.

Пакување: 1 л

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се